BODY-SOLID GLGS100 SVERTŲ SISTEMA

895.50 

Su šiomis blokinėmis staklėmis atliksite pečių prisitraukimo, pritūpimų, mirties traukos, bicepsų, ir … treniruotes. Puikiai tinka naudojimui namie ir sporto salėms. Sudėtis: Pakeliamasis sportavimo ruožas ir prisitraukimo rankena (viskas kas pavaizduota pirmoje nuotraukoje).

SKU: GLGS100 Categories: , , Tag:

Description

TECHNINĖS SAVYBĖS:

  • Aviacinės klasės kabelis;
  • Nailoninai skriemuliai;
  • Suapvalinti metalo vamzdžiai, stipresnis nei kvadratiniai vamzdžiai;
  • Svoris 272 kg;
  • Matmenys (IxPxA) 175 x 170 x 211 cm;

 

Body-Solid – fitneso produktų gamintojas, rinkoje dominuojantis  pastaruosius 25 metus.  Nepaisant laikui nepavaldžių natūralių pramonės pokyčių, ir kūnui skiriamo dėmesio, kompanija išliko tokia pati inovatyvi ir lanksti. Šiuo metu, namų naudojimo ir komercinės paskirties serijų produktai yra parduodami 44-ose JAV valstijose ir 57 Europos šalyse. Dėl kokybės, atitinkančios aukščiausius sporto įrangos reikalavimus, ir ilgaamžiškumo, Body-Solid užsitarnavo klientų lojalumą ir pasitikėjimą.

 

Būtent tokią sporto įrangą, kaip multifunkciniai centrai ir jėgos staklės, visame pasaulyje naudoja policijos ir priešgaisrinės departamentų darbuotojai, karininkai, sporto komandos ir net medicinos įstaigos.

 

Body-solid produktai pagaminti pagal ISO-9000 patvirtintus reikalavimus, kurie užtikrina griežtas kokybės ir našumo normas.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BODY-SOLID GLGS100 SVERTŲ SISTEMA”

[ourbrands rows="1" colsnumber="6" style="carousel"]