BODY-SOLID G1S MULTIFUNKCINIS CENTRAS

895.50 

Multifunkcinis centras  Bodysolid G1S turi funkcionalias treniravimosi rankenas kurios padės sutvirtinti krutinės raumenis. Su šiuo treniruokliu sustiprinsite pečių, rankų ir kojų raumenis. Šis unikaliai suprojektuotas multifunkcinis centras puikiai tinka naudojimui namie. Pagamintas iš tvirto ir nerūdijančio plieno. Turi daug galios, jėgos ir ilgaamžiškumo lyginant su kaina.

Description

 

  • Vartotojų nustatomi judesiai stiprina raumenis,
  • Besisukantys skriemuliai teikia sklandų pasipriešinimą,
  • Fiksuoti skriemoliai leidžia skirtingo dydžio jėgomis ir judėjimu sustiprinti raumenis,
  • Reguliuojama sėdynė padas užtikrina tinkamą sportavimą,
  • Standartinis su 73 kg svorio svarmenimis,
  • Matmenys: (IxPxA) 124.46 x 91.44 x 210.82 cm,
  • Svoris: 146.82kg

Body-Solid – fitneso produktų gamintojas, rinkoje dominuojantis  pastaruosius 25 metus.  Nepaisant laikui nepavaldžių natūralių pramonės pokyčių, ir kūnui skiriamo dėmesio, kompanija išliko tokia pati inovatyvi ir lanksti. Šiuo metu, namų naudojimo ir komercinės paskirties serijų produktai yra parduodami 44-ose JAV valstijose ir 57 Europos šalyse. Dėl kokybės, atitinkančios aukščiausius sporto įrangos reikalavimus, ir ilgaamžiškumo, Body-Solid užsitarnavo klientų lojalumą ir pasitikėjimą.

 

Būtent tokią sporto įrangą, kaip multifunkciniai centrai ir jėgos staklės, visame pasaulyje naudoja policijos ir priešgaisrinės departamentų darbuotojai, karininkai, sporto komandos ir net medicinos įstaigos.

 

Body-solid produktai pagaminti pagal ISO-9000 patvirtintus reikalavimus, kurie užtikrina griežtas kokybės ir našumo normas.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BODY-SOLID G1S MULTIFUNKCINIS CENTRAS”

[ourbrands rows="1" colsnumber="6" style="carousel"]