DVIRATIS TRENIRUOKLIS INSPORTLINE INCONDI UB40I

469.00 

Pagrindiniai inCondi UB40i treniruoklio bruožai – maksimalus patogumas, duomenų matavimo tikslumas, standartinė įranga. Idealus būdas patogiam svorio mažinimui namuose.

Description

Pagrindiniai inCondi UB40i treniruoklio bruožai – maksimalus patogumas, duomenų matavimo tikslumas, standartinė įranga. Idealus būdas patogiam svorio mažinimui namuose. InSPORTline inCondi UB40i yra modernus treniruoklis, kuris užtikrina tylią ir tolygią operaciją.

GamintojasINSPORTLINE
ModelisinCondi UB40i
Garantija2 metai
PaskirtisIntensyviam naudojimui namie
Maitinimo šaltinisElektros tinklas
Ekrano rodmenyslaikas, greitis, atstumas, sudegintos kalorijos, pulsas
Maksimalus vartotojo svoris150kg
Pulso davikliai ant rankenų+Yes+
Smagračio svoris6 kg
Transportavimo ratukai+Yes+
Treniruoklio svoris30 kg
Krūtinės diržas+No+
Apkrovos lygio nustatymasElektroninis

 

Viena didžiausių įvairiausią sporto įrangą gaminančių kompanijų, kurios gali pasiūlyti tiek smulkius aerobikos ir fitneso įrenginius, bokso reikmenis, sportinę aprangą, tiek namų ir profesionalios serijos treniruoklius. Čekijoje įsikūrusi kompanija gamina tik Europos standartus atitinkančias prekes, kuriomis galima naudotis ne tik namuose, bet ir pilnai sukomplektuoti sporto salės reikmenis.

 

Naujausios technologijos ypatingai palietė kardio treniruoklių dizaino ir veikimo principus. Dabar, su inCondi sistema, leidžiančia naudoti savo išmanųjį telefoną, planšetę ar kitą įrenginį, palaikantį iOS 5.0, treniravimasis gali pavirsti malonumu.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DVIRATIS TRENIRUOKLIS INSPORTLINE INCONDI UB40I”

[ourbrands rows="1" colsnumber="6" style="carousel"]