DVIRATIS TRENIRUOKLIS INSPORTLINE INCONDI R600I

935.00 

Pagrindiniai inCondi R600i treniruoklio bruožai – maksimalus patogumas, duomenų matavimo tikslumas, standartinė įranga. Idealus būdas patogiam svorio mažinimui namuose.

Aprašymas

Pagrindiniai inCondi R600i treniruoklio bruožai – maksimalus patogumas, duomenų matavimo tikslumas, standartinė įranga. Idealus būdas patogiam svorio mažinimui namuose. InSPORTline inCondi R600i yra modernus treniruoklis, kuris užtikrina tylią ir tolygią operaciją.

GamintojasINSPORTLINE
ModelisinCondi R600i
Garantija2 metai
PaskirtisIntensyviam naudojimui namie
Maitinimo šaltinisElektros tinklas
Programų skaičius12
Maksimalus vartotojo svoris200 kg
Pulso davikliai ant rankenų+Yes+
Smagračio svoris7 kg
Transportavimo ratukai+Yes+
Treniruoklio svoris63,5 kg
Krūtinės diržas+Yes+
Apkrovos lygio nustatymasElektroninis

 

Viena didžiausių įvairiausią sporto įrangą gaminančių kompanijų, kurios gali pasiūlyti tiek smulkius aerobikos ir fitneso įrenginius, bokso reikmenis, sportinę aprangą, tiek namų ir profesionalios serijos treniruoklius. Čekijoje įsikūrusi kompanija gamina tik Europos standartus atitinkančias prekes, kuriomis galima naudotis ne tik namuose, bet ir pilnai sukomplektuoti sporto salės reikmenis.

 

Naujausios technologijos ypatingai palietė kardio treniruoklių dizaino ir veikimo principus. Dabar, su inCondi sistema, leidžiančia naudoti savo išmanųjį telefoną, planšetę ar kitą įrenginį, palaikantį iOS 5.0, treniravimasis gali pavirsti malonumu.

 

Atsiliepimai

Nėra atsiliepimų

Būk pirmas “DVIRATIS TRENIRUOKLIS INSPORTLINE INCONDI R600I”

[ourbrands rows="1" colsnumber="6" style="carousel"]