DVIRATIS TRENIRUOKLIS INSPORTLINE ERINOME

245.00 

Dviratis treniruoklis yra naujos kartos modernaus dviračių dizaino ir išsamensnio funkcinio rinkinio. Treniruočių aukštą efektyvumą įtakoja 4 kilogramų smagratis ir magnetinė stabdžių sistema. Esant visiškai reguliuojamam minkštam balneliui juo patogu naudotis net ir ilgą laiką.

Aprašymas

Dviratis treniruoklis yra naujos kartos modernaus dviračių dizaino ir išsamensnio funkcinio rinkinio. Treniruočių aukštą efektyvumą įtakoja 4 kilogramų smagratis ir magnetinė stabdžių sistema. Esant visiškai reguliuojamam minkštam balneliui juo patogu naudotis net ir ilgą laiką. Duomenys rodomi aiškiame LCD ekrane. Esantis kompiuteris rodo visas svarbias funkcijas, pavyzdžiui, širdies ritmo, kalorijų, nuvažiuoto atstumo ir laiko.

GamintojasINSPORTLINE
ModelisErinome
Garantija2 metai
PaskirtisNaudojimui namie
Maitinimo šaltinis220V
Ekrano rodmenyslaikas, greitis, atstumas, sudegintos kalorijos, širdies ritmas
Maksimalus vartotojo svoris120 kg
Maksimalus vartotojo ūgis190 cm
Pulso davikliai ant rankenų+Yes+
Smagračio svoris4 kg
Transportavimo ratukai+Yes+
Treniruoklio svoris32 kg
Išmatavimai (i x p x a)86 x 52 x 134 cm
Krūtinės diržas+No+
Apkrovos lygio nustatymasElektroninis

 

Viena didžiausių įvairiausią sporto įrangą gaminančių kompanijų, kurios gali pasiūlyti tiek smulkius aerobikos ir fitneso įrenginius, bokso reikmenis, sportinę aprangą, tiek namų ir profesionalios serijos treniruoklius. Čekijoje įsikūrusi kompanija gamina tik Europos standartus atitinkančias prekes, kuriomis galima naudotis ne tik namuose, bet ir pilnai sukomplektuoti sporto salės reikmenis.

 

Naujausios technologijos ypatingai palietė kardio treniruoklių dizaino ir veikimo principus. Dabar, su inCondi sistema, leidžiančia naudoti savo išmanųjį telefoną, planšetę ar kitą įrenginį, palaikantį iOS 5.0, treniravimasis gali pavirsti malonumu.

Atsiliepimai

Nėra atsiliepimų

Būk pirmas “DVIRATIS TRENIRUOKLIS INSPORTLINE ERINOME”

[ourbrands rows="1" colsnumber="6" style="carousel"]