BĖGIMO TAKELIS INSPORTLINE GILAVAR

1,050.00 

BĖGIMO TAKELIS INSPORTLINE GILAVAR

Kobybiškas treniruoklis skirtas namų ar klubo naudojimui, maksimalus greitis 22km/h. Turi galingą variklį, HP LCD ekraną ir 99 iš anksto nustatytų programų.Kompiuteris siūlo iš anksto nustatytų programų įvairovę, HRC programą, vartotojo programą, rodo reikiamą informaciją, pavyzdžiui, greitį, praėjusį atstumą, laiką, širdies ritmą, sudegintų kalorijų kiekį.

Aprašymas

BĖGIMO TAKELIS INSPORTLINE GILAVAR

Kobybiškas treniruoklis skirtas namų ar klubo naudojimui, maksimalus greitis 22km/h. Turi galingą variklį, HP LCD ekraną ir 99 iš anksto nustatytų programų.Kompiuteris siūlo iš anksto nustatytų programų įvairovę, HRC programą, vartotojo programą, rodo reikiamą informaciją, pavyzdžiui, greitį, praėjusį atstumą, laiką, širdies ritmą, sudegintų kalorijų kiekį. Patikima konstrukcija su pakankamai didele važiuojamojo paviršiaus ir apkrova 180 kg maksimalų komfortą fizinio krūvio metu.Kiti privalumai apima MP3 garso ausinių sistemą BeltDrive, turi širdies ritmo jutiklius rankenose, ratlankius patogiam transportavimui arba galimybę, kad būtų talpinamos knygos, nešiojamas kompiuteris, kiti prietaisi, kuriems reikia laikiklio.

https://www.youtube.com/watch?v=FAHDV7dShks

 

GamintojasINSPORTLINE
ModelisGilavar
Garantija2 metai
PaskirtisIntensyviam naudojimui namie
Maitinimo šaltinis220V
Variklio galia3,5 AG
Ekrano tipasLCD
Ekrano rodmenysatstumas, laikas, greitis, pulsas, kalorijos, įkalnė
Programų skaičius99
HRC (Širdies Ritmo Kontrolė) programos1
Vartotojo programų kiekis3
Maksimalus vartotojo svoris180 kg
Greičio diapazonas1 – 22 km/h
Pulso davikliai ant rankenų+Yes+
Įkalnės aukštis0 – 22 %
Transportavimo ratukai+Yes+
Tako matmenys138 x 52 cm
Treniruoklio svoris97
Išmatavimai (i x p x a)190 x 86 x 146 cm
Išmatavimai sulenkus (i x p x a)107 x 86 x 167 cm
Krūtinės diržas+Yes+
Saugos raktas+Yes+
Smūgio absorbavimas+yes+

 

 

Viena didžiausių įvairiausią sporto įrangą gaminančių kompanijų, kurios gali pasiūlyti tiek smulkius aerobikos ir fitneso įrenginius, bokso reikmenis, sportinę aprangą, tiek namų ir profesionalios serijos treniruoklius. Čekijoje įsikūrusi kompanija gamina tik Europos standartus atitinkančias prekes, kuriomis galima naudotis ne tik namuose, bet ir pilnai sukomplektuoti sporto salės reikmenis.

 

Naujausios technologijos ypatingai palietė kardio treniruoklių dizaino ir veikimo principus. Dabar, su inCondi sistema, leidžiančia naudoti savo išmanųjį telefoną, planšetę ar kitą įrenginį, palaikantį iOS 5.0, treniravimasis gali pavirsti malonumu.

 

Atsiliepimai

Nėra atsiliepimų

Būk pirmas “BĖGIMO TAKELIS INSPORTLINE GILAVAR”

[ourbrands rows="1" colsnumber="6" style="carousel"]