SUOLELIS ATSILENKIMAMS MARBO MS-L110

94.00 

MARBO linija SEMI-PRO skirta reikliems namų vartotojams, kurie nori patogiai sportuoti namuose. Tvirtas 50x50x2 mm korpusas garantuoja ilgaamžiškumą, o aukštos kokybės dviejų spalvų apmušalas, nepalieka abejonių, kad tai geriausios kokybės įranga.

SKU: MS-L110 Categories: , ,

Description

Norime jums pristatyti naują atsilenkimų suolelio modelį MS-L110.

Suolelis MS-L110 yra aptrauktas moderniu ir patogiu apmušalu (storis: 5 cm), kuris, dėka savo optimalaus standumo puikiai prisitaiko prie kūno formų sportavimo metu.

Plieno konstrukcijos tvirti profiliai buvo visapusiškai atnaujinti. Suolelis pagamintas iš 50x50x2 mm plieno profilių, tai yra dar tvirtesni.

SEMI-PRO linija – naudojimui namuose 

MARBO linija SEMI-PRO skirta reikliems namų vartotojams, kurie nori patogiai sportuoti namuose. Tvirtas 50x50x2 mm korpusas garantuoja ilgaamžiškumą, o aukštos kokybės dviejų spalvų apmušalas, nepalieka abejonių, kad tai geriausios kokybės įranga.

Atsilenkimų suolelio charakteristika

Išmatavimai:66 x 44 x 107 cm
Svoris:17.8 kg
Maks. atlaikomas svoris:250 kg

Nedvejokite ir mėgaukitės sporto teikiamu malonumu!

Su suoleliu MS-L110 treniruojamos raumenų grupės:

 

TAIKOMIEJI SPRENDIMAI

Apdaila!

Atkreipkite dėmesį į naujų suoluko apdaila.

Visos veržlės ir varštai apsaugoti plastikiniais dangteliais, kas apsaugo kūną nuo įbrėžimų ir susižeidimų.

Apsaugotos grindys!

Mes žinome, kad įranga, skirta naudoti namuose turi būti pritaikyta statyti ant bet kokio grinų paviršiaus, dėl to šio suolelio kojos yra apsaugotos ir aptrauktos specialia guma, kuri nesubraižys net minkščiausių gridų paviršiaus.

Naudojant šį suolelį, galite būti tikri, kad jis nesubraižys grindų.

Pilvo raumenų treniruotė dar niekada nebuvo tokia patogi!

Specialios putos, kuriomis yra padengtos tam tikros dalys, yra labai patvarios ir pasižymi ilgaamžiškumu. 8 cm skersmens pločio apsauga, suteikia komforto jausmą ir užtikrina saugumą.

Sustiprintas apmušalas (5 cm)

Priedas aptrauktas modernia ir patogia apdaila (5 cm storio), kuri, dėka savo optimalaus standumo puikiai prisitaiko prie kūno formos atliekant pratimus. Tvirtos dirbtinės odos ir dviejų spalvų paviršius yra elegantiškas ir pagamintas iš ekologiškų medžiagų. Itin ilgaamžiškos siūlės. 

Mums yra svarbiausia saugumas! 

Siekiant užtikrinti savo klientams saugumą, mūsų įranga buvo išbandyta laikantis taikomų Europos saugos standartų, Europos kokybės centre. Šių tyrimų rezultatas yra sertifikuota saugi įranga, kuri patvirtinta specialiais liudijimais. Visa SEMI-PRO linija turi tokius liudijimus.

GamintojasMARBO SPORT
ModelisMS-L110
Treniruoklio svoris17,8 kg
Išmatavimai (i x p x a)66 x 44 x 107 cm

 

Mes netikime sutapimais, mes tikime sunkiu darbu,- sako Marbo-sport produktų kūrėjai, įkūrę bendrovę Lenkijoje dar prieš gerus 30 metų. Pradėję gamybą nuo klasikinių sporto komplektų namams, kompanija orientavosi į norą padėti žmonėms pagerinti ir išlakyti gerą kūno formą nekeliant kojos iš namų. Sistemingai didėjantis asortimentas – siekis aprūpinti ne tik sportuojančius namie, bet ir sporto salėje ar net besiruošiančius varžyboms.

 

Būtent šis kelias atvedė mus iki taško, kur jie yra šiandien. Kultūrizmas tapo ne tik didžiausia aistra, tačiau ir sritis, kurioje Marbo taip sėkmingai specializuojasi. Dabar, ypatingai tvirto profilio ir aplinkos poveikiui atsparūs, treniruokliai apima namų, pusiau profesionalią ir profesionalią linijas, bei įrangą koviniam sportui.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SUOLELIS ATSILENKIMAMS MARBO MS-L110”

[ourbrands rows="1" colsnumber="6" style="carousel"]