HANTELIS KEIČIAMO SVORIO INSPORTLINE 3-10 KG, CHROMUOTAS

39.00 

Hantelis INSPORTLINE 3-10 kg yra universalus ir prieinamas keičiamo svorio hantelis. Paketas apima dviejų skirtingų svorių diskus, du velenus ir saugos rankoves.

Prekės kodas: 5412 Categories: , , Tag:

Aprašymas

Hantelis INSPORTLINE 3-10 kg yra universalus ir prieinamas keičiamo svorio hantelis. Paketas apima dviejų skirtingų svorių diskus, du velenus ir saugos rankoves. Diskai yra pagaminti iš aukštos kokybės tvirtos, chromuotos medžiagos. Hantelis turi neslidžią rankeną. Hantelis leidžia stiprinti viršutines galūnes, krūtinės ir pilvo raumens.

 

Viena didžiausių įvairiausią sporto įrangą gaminančių kompanijų, kurios gali pasiūlyti tiek smulkius aerobikos ir fitneso įrenginius, bokso reikmenis, sportinę aprangą, tiek namų ir profesionalios serijos treniruoklius. Čekijoje įsikūrusi kompanija gamina tik Europos standartus atitinkančias prekes, kuriomis galima naudotis ne tik namuose, bet ir pilnai sukomplektuoti sporto salės reikmenis.

 

Naujausios technologijos ypatingai palietė kardio treniruoklių dizaino ir veikimo principus. Dabar, su inCondi sistema, leidžiančia naudoti savo išmanųjį telefoną, planšetę ar kitą įrenginį, palaikantį iOS 5.0, treniravimasis gali pavirsti malonumu.

Atsiliepimai

Nėra atsiliepimų

Būk pirmas “HANTELIS KEIČIAMO SVORIO INSPORTLINE 3-10 KG, CHROMUOTAS”

[ourbrands rows="1" colsnumber="6" style="carousel"]