HANTELIAI GUMUOTI INSPORTLINE PROFI 2-60KG

15.00 419.00 

Hanteliai inSPORTline Profi yra padengti chromo sluoksniu, o neslydi rankena užtikrina stabilumą treniruočių metu.

išvalyti
Prekės kodas: 9165-9191 Categories: , , Tag:

Aprašymas

2-60kg Hanteliai inSPORTline Profi yra padengti chromo sluoksniu, o neslydi rankena užtikrina stabilumą treniruočių metu. Diskai yra pažymėti masėmis ir pritvirtinti prie ašies vidiniu šešiakampio varžtu. Disko paviršius yra apsaugotas specialia poliuretano danga su pagerintu atsparumu drėgmei ir prakaitui. Hanteliai INSPORTLINE tinka intensyviam fitneso mokymo namuose ir komercinėse sporto salėse.

 

Viena didžiausių įvairiausią sporto įrangą gaminančių kompanijų, kurios gali pasiūlyti tiek smulkius aerobikos ir fitneso įrenginius, bokso reikmenis, sportinę aprangą, tiek namų ir profesionalios serijos treniruoklius. Čekijoje įsikūrusi kompanija gamina tik Europos standartus atitinkančias prekes, kuriomis galima naudotis ne tik namuose, bet ir pilnai sukomplektuoti sporto salės reikmenis.

 

Naujausios technologijos ypatingai palietė kardio treniruoklių dizaino ir veikimo principus. Dabar, su inCondi sistema, leidžiančia naudoti savo išmanųjį telefoną, planšetę ar kitą įrenginį, palaikantį iOS 5.0, treniravimasis gali pavirsti malonumu.

Atsiliepimai

Nėra atsiliepimų

Būk pirmas “HANTELIAI GUMUOTI INSPORTLINE PROFI 2-60KG”

[ourbrands rows="1" colsnumber="6" style="carousel"]