DIRŽAS-SIŲSTUVAS POLAR H7

72.00 

DIRŽAS-SIŲSTUVAS POLAR H7

Polar H7diržas-siųstuvas su Bluetooth ir GymLink technologijomis. GymLink veikia su sporto klube esančiais treniruokliais (kai kurių gamintojų), o Bluetooth smart siunčia ŠSD informaciją į Jūsų išmanųjį telefoną ir Polar beat programėlę.

polar

Category:

Aprašymas

DIRŽAS-SIŲSTUVAS POLAR H7

Polar H7 diržas-siųstuvas su Bluetooth ir GymLink technologijomis. GymLink veikia su sporto klube esančiais treniruokliais (kai kurių gamintojų), o Bluetooth smart siunčia ŠSD informaciją į Jūsų išmanųjį telefoną ir Polar beat programėlę. Minkštas elektrodų dirželis puikiai priglunda prie krūtinės ir treniruotėse jo net nepastebėsite.

• Naudoja Bluetooth Smart technologiją perduoti EKG tikslumo širdies ritmo informaciją į bet kurį Bluetooth Smart prietaisą, priimantį ŠSD signalą ir į kai kuriuos Polar modelius.

• Lengvai ir greitai pridedama širdies ritmo matavimo funkcija Jūsų išmaniajam telefonui.

• Ilgas perdavimo nuotolis (~10m)

• Paties vartotojo keičiama baterija

• Elektrodai minkšti

• Veikia su iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (5th generation), iPad (3rd & 4th generation), iPad mini ir iPod Nano (7th generation)

 

Klausytis savo kūno yra vienas dalykas, o suprasti, ką jis sako, jums gali būti pernelyg sunku. Polar padės jums suprasti ir leis stebėti nuolatinį kūno judėjimo pokytį. Derindami sporto, fiziologijos ir elektronikos galimybes, pasiektas tiksliausias klientų poreikių patenkinimas. Kompanija  jau nuo 1977 metų pirmauja technologinių naujovių ir širdies ritmo monitorių gamybos pramonėje. Šiandien Polar dirba 1200 žmonių visame pasaulyje, turi 35,000 mažmeninės prekybos taškų daugiau nei 80 šalių. Dabar, tai, ką mes vadiname inovacijų jėga – tai Polar laikrodžiai-matuokliai.

 

Svarbiausias tikslas – ne tik pasiūlyti platų produktų asortimentą, bet ir užtikrinti naują fitneso praktikos lygį: sveikos gyvensenos, svorio valdymo ir reabilitacijos galimybė vienu metu.

Atsiliepimai

Nėra atsiliepimų

Būk pirmas “DIRŽAS-SIŲSTUVAS POLAR H7”

[ourbrands rows="1" colsnumber="6" style="carousel"]