Olimp Gold Omega Sport Edition

15.00 

Olimp Gold Omega Sport Edition – aukštos kokybės šaltų jūrų vandens žuvų aliejus, turtingas 50% Eikozapentaeno rūgštis (EPR) ir dokozaheksaeno rūgštis (DHR), kurios yra labai vertinamos kaip esminis ingredientas teisingos mitybos modelyje.

Aprašymas

Seniai pastebėta, jog salose esančių šalių gyventojų, valgančių daugiau žuvies, organizmai atsparesni aplinkos poveikiui. Taip pat žinoma, kad jie rečiau patiria širdies ir kraujagyslių sistemų sutrikimus. Papilde yra daug medžiagų, kurios dalyvauja svarbiausiuose organizmo procesuose. Mokslininkai taip pat didelį dėmesį skiria omega-3 rūgštims bei jų įtakai normaliai širdies ir kraujagyslių veiklai. Klinikiniai tyrimai patvirtino ir uždegimą slopinantį žuvų taukų poveikį žmonėms, sergantiems reumatoidiniu artritu. Patebima teigiama įtaka regėjimui.

Maisto papildas Omega-3 skirtas papildyti organizmą natūraliomis polinesočiosiomis riebalų rūgštimis bei žuvų taukais. Preparatas pagamintas laikantis farmacijos pramonėje taikomų reikalavimų. Tai užtikrina aukštą jo kokybę.

Kuo šis Omega papildas išsiskiria iš kitų?

Įprastai gerais Omega 3 papildais laikomi tie, kurie sudėtyje turi 30% EPR ir DHR, šios Olimp Gold Omega Sport Edition turi net 65% ir todėl šis Omega 3 papildas ryškiai išsiskiria iš visų kitų rinkoje esančių tokio tipo produktų.

Pakuotė: 120 kaps. (120 porcijų)

Maistinė vertė (2 kapsulės)
Riebalai (žuvų taukai)      2000mg
kuriuose:
Eikozapentaeno rūgštis 33% EPA     660 mg
Dokozaheksaeno acid 22% DHA     440 mg
10% kitos rūgštys omega-3  10%   200 mg
Vitaminas E     24mg (200% *)

Maistinė vertė (1 kapsulė)
Riebalai (žuvų taukai)      1000 mg
kuriuose:
Eikozapentaeno rūgštis 33% EPA     330 mg
Dokozaheksaeno aci 22% DHA     220 mg
10% kitos rūgštys omega-3   10%  100 mg
Vitaminas E     12mg (100% *)

* RMV – referencinė maistinė vertė

Vartojimas: vartoti po vieną kapsulę vieną-du kartus per dieną. Produktas rekomenduojamas suaugusiesiems kaip maisto papildas. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildai neturėtų būti naudojama kaip įvairios ir subalansuotos mitybos pakaitalas. Saugoti nuo vaikų.

Sudėtis: žuvų taukų koncentratas (Omega-3 rūgščių šaltinis), antioksidantas – DL-alfa-tokoferolio acetatas (vit.E), kapsulės – želatina, glicerolis.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu.

Papildoma informacija

Kiekis

Atsiliepimai

Nėra atsiliepimų

Būk pirmas “Olimp Gold Omega Sport Edition”

[ourbrands rows="1" colsnumber="6" style="carousel"]