Olimp Endugen

9.99 

Olimp Endugen

OLIMP

Prekės kodas: N/A Categories: , , Tag:

Aprašymas

Olimp Endugen sudėtyje yra tiksliai atrinktų augalų ekstraktai, t.y. guaranos ir Panax ginseng. Produktas praturtintas galinga beta alanino ir natrio hidrokarbonato dalimi, kurie daug metų buvo naudojami daugelyje prabangių produktų didinančių jėgą ir aerobinį pajėgumą (VO2max). Olimp Endugen taip pat turi vitaminų – mineralų sudedamųjų dalių, kurios padeda daugeliui įprastų procesų organizme, pavyzdžiui, magnio ir vitamino B6, kurie prisideda prie nuovargio mažinimo ir prie įprastos energijos išgavimo metabolizmui.

Olimp Endugen yra skirtas suaugusiems, fiziškai aktyviems sportininkams, ypač ištvermės atletams ir komandinių žaidimų žaidėjams, kur didelis fizinis pajėgumas būtinas dėl komandos sėkmės. Šis produktas sukurtas naudoti prieš ir per labiausiai alinančius sporto renginius, ištvermės ir jėgos treniruotes ir intensyvias treniruotes.

 

Pakuotė: 60 kaps. (30 porcijų)

Porcijos sudėtis (2 kaps.)
ENDUGEN MAX Effort Formula 2536 mg
Beta-Alanin 1100 mg
Sodium bicarbonate 650 g
Potassium salts of orthophosphoric acid 250 mg
L-arginine alpha-ketoglutarate 200 mg
Taurine 100 mg
Korean Panax gingseng extract (7 ginsenosides) 100 mg
Guarana extract (22 caffeine) 80 mg
of which caffeine 176 mg
Caffeine 50 mg
Cayenne pepper extract (8 capsaicin) 6 mg

Vita-MIN ENDUGEN Matrix 848 mg
Magnesium (of which from amino acid chelate Albion) 754 mg 20
Vitamin B2 07 mg 50
Niacin (mg of niacin equivalents) 8 mg 50
Vitamin B6 07 mg 50
Vitamin B12 125 mg 50

Ingredientai: Beta alaninas, natrio vandenilio karbonatas, kalio druskos iš ortofosforo rūgšties, L-arginino alfa-ketoglutaratas, magnio oksidas, taurinas, korėjiečių Panax ginseng ekstraktas, guaranos ekstraktas (Paullinia cupana), užpildančios medžiagos – mikrokristalinė celiuliozė; bevandenis kofeinas, lipnumą reguliuojanti medžiaga – silicio dioksidas, magnio stearatas, nikotinamidas – niacinas, juodųjų pipirų ekstraktas (Capsicum annuum), magnio bisglicinatas (magnio amino rūgšties chelatas Albion ®), cianokobalaminas – vit. B12 piridoksino hidrochloridas – vit. B6, riboflavinas – vit. B2 kapsulė (želatina, spalva: E 171).

Laikymo sąlygos: Laikyti sandariai uždarytą vėsioje, sausoje vietoje.

Vartojimas: Priklausomai nuo treniruočių patirties ir individualių poreikių 2 – 4 kapsules likus maždaug 30 minučių prieš fizinį aktyvumą. Saugoti nuo vaikų. Neviršykite rekomenduojamos dienos dozės. Maisto papildai neturėtų būti naudojami kaip įvairios ir subalansuotos mitybos pakaitalas.Įvairi ir subalansuota mityba ir sveika gyvensena, yra rekomenduotin maksimaliams papildo efektui pasiekti.

Įspėjimas: Sudėtyje yra kofeino (135,2 mg / 4 kapsulės). Nerekomenduojama vaikams ir nėščioms moterims.Produktas neturėtų būti vartojamas nėštumo metu, maitinant krūtimi ir pacientams, sergantiems širdies ligomis, hipertenzija ir padidėjusiam jautrumui bet kuriai iš preparato sudedamųjų dalių. Beta-Alaninas gali sukelti laikiną odos dilgčiojimo pojūtį. Tai yra normalu.

Papildoma informacija

Kiekis

Atsiliepimai

Nėra atsiliepimų

Būk pirmas “Olimp Endugen”

[ourbrands rows="1" colsnumber="6" style="carousel"]