Olimp Alkagen™

11.99 

Olimp Alkagen skirtas visiems fiziškai aktyviems asmenims, kurie nori sutrumpinti  raumenų atsigavimo po treniruotės laiką ir sumažinti kūno rūgštingumą, sukeliamą intensyvaus fizinio aktyvumo ar gyvenimo būdo.

Prekės kodas: N/A Categories: , ,

Aprašymas

Olimp Alkagen sudėtyje yra šarminių metalų druskos hidrokarbonato ir citrinos rūgšties, taip pat cinko (amino rūgšties chelato Albion ® forma), kuria prisidedama prie normalaus rūgščių-šarmų apykaitos ir magnio, kuris prisideda prie elektrolitų pusiausvyros. Produktu sudėtyje yra ingredientų, naudojamų tik elitiniuose produktuose, kurie skirti fiziškai aktyviems žmonėms.

Olimp Alkagen skirtas visiems fiziškai aktyviems asmenims, kurie nori sutrumpinti  raumenų atsigavimo po treniruotės laiką ir sumažinti kūno rūgštingumą, sukeliamą intensyvaus fizinio aktyvumo ar gyvenimo būdo.

Produktas taip pat rekomenduojamas žmonėms, kurie vartoja per daug rūgštinių produktų, tokių kaip kava, juodoji arbata, šalti mėsos užkandžiai, mėsa, saldumynai ir alkoholis.

Sudėtis (4 kapsulės)

Sodium bicarbonate     1500 mg
Potassium bicarbonate    1500 mg
Calcium salt of orthophosphoric acid     600 mg
Potassium citrate    500 mg
Magnesium salt of citric acid    500 mg
Calcium salts of citric acid    360 mg
Magnesium oxide    120 mg
iš kurio:
Potassium     775 mg (38,8%*)
Magnesium    145 mg (38,7%*)
Calcium    260 mg (32,5%*)
Zinc  from amino acid chelate Albion®    1,5 mg (15%*)
Sodium    405 mg

Ingredientai: Natrio karbonatas, kalio karbonatas, kalcio druska iš ortofosforo rūgšties, kalio citratas, magnio druska iš citrinos rūgšties, kalcio druskos iš citrinos rūgšties, magnio oksidas, emulsiklis – mikrokristalinė celiuliozė, lipnumą reguliuojanti medžiaga – magnio stearatas, cinko bisglicinatas (cinko amino rūgšties chelatas Albion ®) kapsulė (želatina, spalva: E 171).

Vartojima: Rekomenduojama gerti po 2 kapsules du kartus per dieną tarp valgymų. Neviršykite rekomenduojamos dienos dozės. Maisto papildai neturėtų būti naudojama kaip įvairios ir subalansuotos mitybos pakaitalas.Įvairi ir subalansuota mityba ir sveika gyvensena, yra rekomenduotini maksimaliam efektui is papildo išgauti.

Įspėjimas: produktas neturėtų būti vartojamas nėštumo metu, maitinant krūtimi ar turin padidėjusį jautrumą bet kuriai iš preparato sudedamųjų dalių.

Papildoma informacija

Kiekis

Atsiliepimai

Nėra atsiliepimų

Būk pirmas “Olimp Alkagen™”

[ourbrands rows="1" colsnumber="6" style="carousel"]