OLIMP MAX Mass 3XL

48.99 

Olimp MAX Mass 3XL yra koncentruotas energijos šaltinis, kuriame tinkamai pasirinktas angliavandenių ir gyvūlinių baltymų šaltinis – puikus derinys raumenų masei. Produktas apima visas pagrindinių peptidų frakcijas: išrūgų baltymus, gautus iš trijų formų – izoliato, koncentrato ir hidrolizato. Tyrimai parodė, kad baltymai skatina raumenų masės augimą ir atsigavimą, o tai itin svarbu šiame sporte.

Prekės kodas: N/A Categories: , , Tag:

Aprašymas

Angliavandeniai yra pagrindinis energijos šaltinis ir turi būti reguliariai vartojami, ypač žmonių, kurie dirba sunkų fizinį darbą, sportuoja. Angliavandeniai reikalingi siekiant užkirsti kelią organizmui naudoti baltymus energijai. Paprastieji angliavandeniai – gryniausia ir lengviausiai absorbuojama angliavandenių forma, todėl sudėtyje yra dekstrozės.

Šie elementai, suvartojami po fizinio krūvio, suteikia pilną ir greitą glikogeno atsargų papildymą ir padeda išlaikyti energijos balansą, apsaugoti organizmą nuo katabolizmo.

Produktą taip pat sudaro kreatino monohidratas, kuris leidžia atkurti fosfokreatino rezervus – substratą, reikalingą ATP resintezei. ATP yra junginys, kuris išlaiko tokią energijos formą, kuri prireikus gali būti nedelsiant transformuota į kūno mechaninę energiją. ATP resintezė svarbi jėgos ir greičio sporte.

Taurinas ne tik efektyviai apsaugo baltymus nuo katabolizmo, bet taip pat turi anabolinių savybių. Organizmo aprūpinimas šia vertinga aminorūgštimi sykiu su paprastaisiais angliavandeniais sukuria palankias sąlygas, kad taurinas bus transportuotas į raumenų ląsteles tinkamai. Pažymėtina, kad šis junginys prailgina taurino veikimą ir užtikrina, kad energija būtų palaikoma tolygiai.

Vartojant MaxMass 3XL galėsite būti tikri, kad Jūsų raumenys niekada nepristigs tinkamų medžiagų augimui ir regeneracijai.

Šis produktas padės pasiekti įspūdingų rezultatų!

Sudėtis: maltodekstrinas, gliukozė, 9% baltymų mišinys (išrūgų baltymų koncentratas (iš pieno), išrūgų baltymų izoliatas (iš pieno), išrūgų baltymų hidrolizatas (iš pieno)), 2,5% taurino, 2,3% kreatino monohidratas, aromatass, tirštikliai – ksantano guma, natrio karboksimetilceliuliozė, gumiarabikas; rūgštingumą reguliuojančios medžiagos – citrinų rūgštis, obuolių rūgštis (visiems braškių ir vanilės skoniams); emulsiklis – sojų lecitinas; spalvos: karminas (visiems braškių, vyšnių, braškių-kivi, bananų, vyšnių skoniams), E 150C (visiems kreminiams skoniams, tiramisu, iriso, šokolad, ledinės kavos, kavos, kapučino ir lazdyno riešutų skoniams), riboflavinas, E 133 (visiems pistacijų skoniams).

Energetinė informacija porcijai (100 g) 2 porcijoms (200 g)

Energetinė vertė1594 kJ / 379 kcal3187 kJ / 759 kcal
Riebalai0,5 g
0,5 g
1 g
1 g
Angliavandeniai85 g
49 g
170 g
98 g
Skaidulos0 g0 g
Baltymai12 g24 g
Druka0,25 g0,5 g
Kreatino monohidratas2270 mg4540 mg
Taurinas2500 mg5000 mg

Papildoma informacija

Skonis

, ,

Talpa

Atsiliepimai

Nėra atsiliepimų

Būk pirmas “OLIMP MAX Mass 3XL”

[ourbrands rows="1" colsnumber="6" style="carousel"]