OLIMP BCAA MEGA CAPS 1100

4.00 32.00 

OLIMP BCAA MEGA CAPS 1100® – nepaprastai stipriai koncentruota kristalinių, farmacinių išsišakojusių aminorūgščių BCAA (leucino, valino ir izoleucino) kompozicija, santykiu 2:1:1 praturtinta vitaminu B6.

Prekės kodas: N/A Categories: , ,

Aprašymas

OLIMP BCAA MEGA CAPS 1100® – nepaprastai stipriai koncentruota kristalinių, farmacinių išsišakojusių aminorūgščių BCAA (leucino, valino ir izoleucino) kompozicija, santykiu 2:1:1 praturtinta vitaminu B6.

BCAA , panašiai kaip ir vitaminai, priklauso egzogeninėms medžiagoms, t. y. turi būti patiekiamos su maistu.

BCAA atlieka labai svarbias fiziologijos funkcijas: gamybines, energetines ir reguliavimo:

  • sudaro apie 35-40% organizmo raumenų audinio;
  • tai vienintelis, neįmanomas pakeisti energetinis substratras, kuris greitą neekonomišką gliukozės metabolizmą jungia su laisvuoju ekonomišku riebiųjų rūgščių metabolizmu; ši poveikio kryptis svarbi fizinių krūvių, ypač periodinių intensyvių, metu, esančių daugelyje sporto disciplinų, kultūrizmo treniruotėse ir fitneso pratybose;
  • riboja baltymų irimą (katabolizmą) ir skatina atkūrimą (anabolizmą) – gerina azoto balansą, todėl pagreitina sportininkų adaptaciją fizininiams krūviams, ypač jėgos, greičio ir jėgos, ištvermės ir jėgos disciplinose. BCAA reguliuoja riebalų ir angliavandenių kiekį – stiprina atsarginių riebalų irimą ir riboja jų kaupimąsi organizme. Laisvosios BCAA intensyvina riebalų apykaitą viso organizmo ir raumenų bei riebalų audinių metabolizmo lygmeniu – tai adaptacinis reiškinys, leidžiantis išsaugoti gyvybinę pusiausvyrą, kai badaujama ir ilgai intensyviai dirbama.

BCAA poreikis žymiai padidėja per fizinius krūvius ir po jų, streso sąlygomis, vyresniems kaip 40 metų žmonėms, taikant lieknėjimo dietas.

Olimp BCAA MEGA CAPS® rekomenduojamas:

  • sportininkams profesionalams ir mėgėjams aprūpinti organizmą energija, pagreitinti regeneraciją po fizinių krūvių ir pagerinti griaučių raumenų jėgą, masė ir ištvermę;
  • asmenims su riebalų audinio pertekliumi pagreitinti lieknėjimo ir mažo svorio stabilizavimo efektus.

Papildoma informacija

Kiekis

, ,

Atsiliepimai

Nėra atsiliepimų

Būk pirmas “OLIMP BCAA MEGA CAPS 1100”

[ourbrands rows="1" colsnumber="6" style="carousel"]