EXTRIFIT BCAA GT+

2.49 59.99 

BCAA GT + yra unikalus produktas iš Extrifit®, kuris suteikia labai stiprią dozę šakotosios grandinės amino rūgščių (BCAA) bei glutamino, kuris užtikrina greitą virškinimą. Vienoje pakuotėje BCAA GT + yra L-gliutamino 5000 mg ir 5000 mg laisvos šakotosios grandinės amino rūgščių (BCAA).

Prekės kodas: N/A Categories: , , Tag:

Aprašymas

BCAA GT + yra unikalus produktas iš Extrifit®, kuris suteikia labai stiprią dozę šakotosios grandinės amino rūgščių (BCAA) bei glutamino, kuris užtikrina greitą virškinimą. Vienoje pakuotėje BCAA GT + yra L-gliutamino 5000 mg ir 5000 mg laisvos šakotosios grandinės amino rūgščių (BCAA).

BCAA GT+ yra septynių skonių (ananasų, abrikosų, apelsinų, kivi, obuolių, aviečių, vyšnių).

BCAA GT + yra unikalus produktas iš Extrifit®, kuris suteikia labai stiprią dozę šakotosios grandinės amino rūgščių (BCAA) ir glutamino, kuris užtikrina greitą virškinimą ir idealią absorbciją. Vienoje pakuotėje BCAA GT + yra 5000 mg L-gliutamino ir 5000 mg laisvos šakotosios grandinės amino rūgščių (BCAA) taip pat yra septyni skirtingi skoniai.

Mes pirmieji sukurėme  gelio pavidalo produktą Hellgel®, dėka jo mes supratome, kad tai buvo geriausias gelio produktas, mūsų klientams. Tai labai praktiška – pakuotę galite vartoti, bet kur, neštis į treniruotę, vežtis į kelionę. Visada turėsite tiksliai pamatuotą dalį BCAA ir glutamino kompaktiškoje pakuotėje.

Kam yra BCAA GT+ skirta?

BCAA GT +  yra didelis kiekis šakotosios grandinės amino rūgščių (BCAA) ir skirtas visiems, kurie siekia padidinti raumenų masę, bei jėgą, taip pat sportininkams, kurie nori apsaugoti liesą raumenų masę ir sumažinti riebalų kiekį. BCAA GT + yra septynių puikių vaisių skonio (ananasų, abrikosų, apelsinų, kivi, obuolių, aviečių, vyšnių), kurie naudojami tik su natūraliais dažikliais.

BCAA GT+ privalumai?

Gelio formos amino rūgštys užtikrina greitą ir geriausią virškinimą bei absorbciją, kuri yra anabolinis ir anti-katabolinis poveikis regeneruojantis būtinasias laisvas amino rūgštis. BCAA GT + yra labai stipri dozė BCAA – 5000 mg ir glutamino – 5000 mg. Gelio forma yra labai praktiška. Jūs nešiojatės visą dieną amino tabletes, BCAA ar gliutaminą? Ar ne geriau turėti kompaktišką gelio pavidalo produktą, kur vienoje pakuotėje yra BCAA ir glutamino labai stipri dozė? Pakuotę BCAA BT +, jūs galite turėti visą dieną kartu, galite išgerti, bet kada prieš treniruotę, prieš varžybas ar net kelionės metu. BCAA GT + yra  tiksliai išmatuotos porcijos amino rūgščių BCAA ir glutamino!

L-glutaminas priklauso svarbiausių aminorūgščių grupei. Jis sudaro iki 60 procentų visų amino rūgščių raumenyse. Glutaminas padeda stresinėse situacijose, esant psichiniam ir fiziniam apkrovimui bei sergant. Nuolatinis gliutamino vartojimas pagreitina organizmo atsigavimo procesus bei įtakoja raumenų ląstelių kiekį.

Leucinas veikia augimą ir azoto apykaitą. Mažina kraujospūdį, skatina kaulų, raumenų, odos vystymąsi ir gijimą. kepenyse leucinas yra naudojamas gliukozės sintezei, kuomet badaujama, sergama, patiriamas stresas. Leucinas reguliuoja baltymų sintezę iš riebalinio audinio, kartu su izoleucinu ir valinu dalyvauja aprūpinant raumenis energija. Leucinas reikalingas hemoglobino gamybai, skatina augimo hormono sintezę.

Izoleucinas saugo raumenų baltymus nuo suirimo, kurį skatina dideli fiziniai krūviai. Dalyvauja sintetinant hemoglobiną, krešint kraujui, reguliuoja cukraus kiekį. Izoleucino reikia normalaus augimo užtikrinimui. Suaugusiems izoleucinas būtinas azotoapykaitai.

Valinas gali regeneruoti hemoglobiną, įeina į fibrino ir kitų baltymų sudėtį. Jis kaip ir leucinas ir izoleucinas dalyvauja nervų sistemos veikloje (dalyvaudamas baltymų apykaitoje, perduoda jaudrinimą), palaiko emocinį stabilumą ir protinę veiklą. Valinas yra raumenų energijos šaltinis, ypač panaudojamas streso, didelio krūvio metu. Kartu su leucinu jis skatina anabolines reakcijas raumenyse – dalyvauja baltymų sintezeje ir palaiko raumenų masę. Kepenyse valinas dalyvauja gliukozės sintezėje, ypač kai jos reikia vykstant anaerobinėms (esant deguonies trūkumui) reakcijoms.

Grynasis kiekis : 25 pakuotės po 80 g.

Sudedamosios dalys:  L-glutaminas, L-leucinas, L-izoleucinas, L- valinas, išgrynintas vanduo, gliukozės-fruktozės sirupas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, tirštikliai:  ksantano derva ir guaro guma, saldikliai: sukralozė, konservantai: kalio sorbatas ir natrio benzoatas, beta karotinas (ananasų, abrikosų, apelsinų skonio), chlorofilas (kivi, obuolių skonio), dažikliai (aviečių, vyšnių skonio).

Maistingumas porcijoje (80 g)
Energinė vertė60 kcal / 253kJ
Baltymai0,1 g
Angliavandeniai6,5 g
–kuriuose cukrų5 g
Riebalai0 g
–kuriuose sočiųjų rieb. rūgščių0 g
Druskos0,02 g
Skaidulinių medžiagų0,8 g
Sudedamosios dalys porcijoje (80 g)
L – Glutaminas5 000 mg
L – Leucinas2 500 mg
L – Izoleucinas1 250 mg
L – Valinas1 250 mg
Viso BCAA5 000 mg
Viso amino rūgščių10 000 mg

Vartojimas:  gerkite vieną pakuotę 20 minučių prieš treniruotę, bei 1 pakuotę po treniruotės greitesniam raumenų atsistatymui. Galima maišyti su 100 – 200 ml vandens. Vartoti visą turinį po atidarymo.

Papildoma informacija

Skonis

, , , , , ,

Kiekis

,

Atsiliepimai

Nėra atsiliepimų

Būk pirmas “EXTRIFIT BCAA GT+”

[ourbrands rows="1" colsnumber="6" style="carousel"]