OLIMP MUSCLEMINO STAGE 2

29.00 

MUSCLEMINO STAGE 2 – specializuotas amino rūgščių kompleksas po treniruotės

OLIMP

Prekės kodas: 612 Categories: , , Tag:

Aprašymas

MUSCLEMINO STAGE 2 – specializuotas amino rūgščių kompleksas po treniruotės

25 metų patirtis, dideli,  finansinių išlaidų reikalaujantys tyrimamai, begalė valandų skirtų atlikti laboratorinius darbus, naudojant turimą moderniausią įrangą, leidžia  Olimp Laboratories mokslinių tyrimų ir plėtros centrui kartu  Olimp Team komanda kurti naujus, novatoriškus produktus. Dar vienas iš jų yra MUSCLEMINO STAGE 2.


Tyrimai rodo, kad ne amino rūgščių kiekis, vartojamo produkto, bet jų tinkamas santykis yra žymiai svarbiau organizmo atsistatymui, po fizinio krūvio.
Be to, tyrimai rodo, kad per didelis ar per mažas bent kokios amino rugšties vartojimas, pakeičia jų pusiausvyrą organizme, sutrikdo baltymų pusiausvyrą, ir nebeleidžia efektyviau treniruotis, bei tinkamai atsigauti po treniruotės.

MUSCLEMINO STAGE 2  turi subalansuotą amino rūgščių kompleksą, pritaikytą vartoti būtent po treniruotės. Tai yra žymiai efektyviau, nei vartojant kitus amino rūgščių kompleksus paremtus kiekybinio metodo pagrindu.

 Nereikia plaukti pasroviui, pasikliauti draugų rekomendacijom, o naudotis moksliniais tyrimais patvirtintais, ir dėlto efektingais papildais.

Atmerkite savo akis į novatoriškus Olimp Sportas Nutrition® produktus ir išnaudokitę jų teikiamą naudą!

Priminimui: kad gauti maksimalią naudą iš papildo MUSCLEMINO STAGE 2  vartokite jį kartu su MUSCLEMINO STAGE 1 ( prieš treniruotę )
Rekomenduojama dienos norma: Naudokite iš karto po treniruotės
Dozavimas priklauso nuo kūno svorio:
iki 80 kg – 5 tabletės,
virš 80 kg – 8 tabletės.

Neviršykite rekomenduojamos dienos dozės. Maisto papildas negali būti naudojamas kaip subalansuotos mitybos pakaitalas. Patartina turėti subalansuotąmitybą ir sveiką gyvenimo būdą. Laikyti vaikams nepasiekiamoje, saulės neapšviestoje vietoje, orginalioje gamintojo pakuotėje.
Šis produktas yra skirtas fiziškai aktyviems žmonėms ir sportininkams – tiek mėgėjams, tiek profesionalams. Tikslas vartojant MUSCLEMINO ™ STAGE 2 yra greita ir efektyvi raumenų regeneracija, pažeistų fizinio krūvio metu.
Ingredientai: užpildai – mikrokristalinė celiuliozė, kalcio karbonatas, tinklinės struktūros natrio karboksimetilceliuliozė; išrūgų baltymų hidrolizatas (iš pieno), jautienos baltymų hidrolizatas, L-metioninas, L-lizino hidrochloridas, L-izoleucinas, anti-sukepimo apsaugančių medžiagų – magnio riebalų rūgščių druskos,silicio dioksidas; L-valinas, L-alanino, L-fenilalaninas, L-arginino hidrochloridas.

Maistinė vertė
1 tabletė5 tabletės8 tabletės
Per 100 g
Energija32 kJ/ 8 kcal165 kJ/ 40 kcal264 kJ/ 64 kcal1512 kJ/ 360 kcal
Riebalai
iš jų sotieji
< 0,5 g
< 0,1 g
< 0,5 g
0,4 g
0,6 g
0,6 g
3,2 g
3,2 g
Angliavandeniai
iš jų cukrus
< 0,5 g
< 0,5 g
< 0,5 g
< 0,5 g
< 0,5 g
< 0,5 g
1,0 g
1,0 g
Lasteliena0 g0 g0 g0 g
Baltymai1,2 g5,8 g9,3 g54 g
Druska0,02 g0,09 g0,14 g0,77 g

Papildoma informacija

Kiekis

Atsiliepimai

Nėra atsiliepimų

Būk pirmas “OLIMP MUSCLEMINO STAGE 2”

[ourbrands rows="1" colsnumber="6" style="carousel"]