MMA PIRŠTINĖS SPOKEY HATSU

26.00 

Spokey Hatsu MMA pirštinės. Skirtos MMA, tiek treniruotėms, tiek sparingui. Pagaminta iš natūralios odos.

išvalyti
Prekės kodas: N/A Categories: , ,

Aprašymas

Spokey Hatsu mišrių kovų menų pirštinės

Pirštinių išorinis sluoksnis pagamintas iš natūralios odos. Vidinis sluoksnis – iš aukštos kokybės sintetinės. Užpildytos aukštos kokybės putomis, sugeria smūgius ir apsaugo kumščius. Dėka specialaus dizaino ir siuvimo, pirštinės užtikrina idealų prigludimą. Ilgas ir platus dirželis leidžia stipriai susegti riešus, sumažinant sužeidimų riziką.

Šias pirštines skirtos:

  • MMA (Mišrių kovų menams),
  • Treniruotėms,
  • Sparingui.

Sportas yra mūsų aistra! … Tai suteikia mums jėgų ir noro veikti ir daro mus tiek dinamišku, tiek ambicingu prekės ženklu ne tik Lenkiijoje, bet ir visame pasaulyje nuo 2007 metų, – teigia Spokey atstovai. Mes žinome, kad geriausi patarėjai yra vartotojai. Todėl mūsų testuotojai yra ekstremalūs vartotojai – aukštos kvalifikacijos instruktoriai kūno kultūros akademijoje Katovicuose ir Krokuvoje. Taigi, kompanijos produktai sukurti atlikus išsamius tyrimus ir bandymuus, kurie atitinka visus saugos standartus ir padėjo gauti prestižinius sertifikatus, pavyzdžiui, FIFA, ITTF.

 

Vartotojai šiandien gali rinktis iš didžiulio asortimento, apimančio kovos menų reikmenis, kamuolius, fitneso treniruoklius ir, netgi, sportinius drabužius, bei laisvalaikio prekes.

Atsiliepimai

Nėra atsiliepimų

Būk pirmas “MMA PIRŠTINĖS SPOKEY HATSU”

[ourbrands rows="1" colsnumber="6" style="carousel"]