LETENOS SPOKEY TARGET

60.00 

Ištobulinkite smūgiavimo techniką ir tapkite technišku boksininku su bokso letenomis Spokey Target! Su šiomis letenomis išmoksite smūgiuoti tiksliai ir greitai. Letenas naudokite kartu su treneriu, kad sistemingai gerintumėte bokso įgūdžius nuo pagrindų ir paprasčiausių smūgių iki aukštesnio lygio.

Description

BOKSO LETENOS SPOKEY TARGET

Ištobulinkite smūgiavimo techniką ir tapkite technišku boksininku! Su šiomis letenomis išmoksite smūgiuoti tiksliai ir greitai. Letenas naudokite kartu su treneriu, kad sistemingai gerintumėte bokso įgūdžius nuo pagrindų ir paprasčiausių smūgių iki aukštesnio lygio.

 

  • Medžiaga: sintetinė oda PU
  • Dydis: 28×19 cm
  • Profiliuotos

Sportas yra mūsų aistra! … Tai suteikia mums jėgų ir noro veikti ir daro mus tiek dinamišku, tiek ambicingu prekės ženklu ne tik Lenkiijoje, bet ir visame pasaulyje nuo 2007 metų, – teigia Spokey atstovai. Mes žinome, kad geriausi patarėjai yra vartotojai. Todėl mūsų testuotojai yra ekstremalūs vartotojai – aukštos kvalifikacijos instruktoriai kūno kultūros akademijoje Katovicuose ir Krokuvoje. Taigi, kompanijos produktai sukurti atlikus išsamius tyrimus ir bandymuus, kurie atitinka visus saugos standartus ir padėjo gauti prestižinius sertifikatus, pavyzdžiui, FIFA, ITTF.

 

Vartotojai šiandien gali rinktis iš didžiulio asortimento, apimančio kovos menų reikmenis, kamuolius, fitneso treniruoklius ir, netgi, sportinius drabužius, bei laisvalaikio prekes.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LETENOS SPOKEY TARGET”

[ourbrands rows="1" colsnumber="6" style="carousel"]