LETENOS SPOKEY GUARD

60.00 

Ištobulinkite bokso įgūdžius ir treniruokitės kaip profesionalai su bokso letenomis Spokey Guard! Šios letenos padės gerinti sudėtingesnių smūgių kombinacijų greitį ir tikslumą.

Description

BOKSO LETENOS SPOKEY GUARD

Ištobulinkite bokso įgūdžius ir treniruokitės kaip profesionalai! Šios letenos padės gerinti sudėtingesnių smūgių kombinacijų greitį ir tikslumą. Ši treniruočių priemonė pagaminta iš kokybiškos, tankios sintetinės odos, gerai sugeriančios smūgius.

Gerai profiliuotas maišelis treneriui ir papildoma pagalvėlė virš riešų daro šias letenas saugias ir patogias naudoti.

  • Medžiaga: sintetinė oda PU
  • Dydis: 27×19 cm
  • Profiliuotos

Sportas yra mūsų aistra! … Tai suteikia mums jėgų ir noro veikti ir daro mus tiek dinamišku, tiek ambicingu prekės ženklu ne tik Lenkiijoje, bet ir visame pasaulyje nuo 2007 metų, – teigia Spokey atstovai. Mes žinome, kad geriausi patarėjai yra vartotojai. Todėl mūsų testuotojai yra ekstremalūs vartotojai – aukštos kvalifikacijos instruktoriai kūno kultūros akademijoje Katovicuose ir Krokuvoje. Taigi, kompanijos produktai sukurti atlikus išsamius tyrimus ir bandymuus, kurie atitinka visus saugos standartus ir padėjo gauti prestižinius sertifikatus, pavyzdžiui, FIFA, ITTF.

 

Vartotojai šiandien gali rinktis iš didžiulio asortimento, apimančio kovos menų reikmenis, kamuolius, fitneso treniruoklius ir, netgi, sportinius drabužius, bei laisvalaikio prekes.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LETENOS SPOKEY GUARD”

[ourbrands rows="1" colsnumber="6" style="carousel"]