SPOKEY EMPI APSAUGA BLAUZDOMS/PĖDOMS

14.00 

Šios blauzdų ir pėdų apsaugos Spokey Empi pripildytos specialių, smūgius absorbuojančių putų, kas sumažina smūgio jėgą ir traumų galimybę. 

išvalyti
Prekės kodas: 85094 Categories: , ,

Aprašymas

BLAUZDOS IR PĖDOS APSAUGA SPOKEY EMPI

Šios blauzdų ir pėdų apsaugos pripildytos specialių, smūgius absorbuojančių putų, kas sumažina smūgio jėgą ir traumų galimybę.

SKIRTA NAUDOTI: Kovos menų treniruotėse

  • Medžiaga: 65% Polisteris, 35% medvilnė
  • Spalva balta

Sportas yra mūsų aistra! … Tai suteikia mums jėgų ir noro veikti ir daro mus tiek dinamišku, tiek ambicingu prekės ženklu ne tik Lenkiijoje, bet ir visame pasaulyje nuo 2007 metų, – teigia Spokey atstovai. Mes žinome, kad geriausi patarėjai yra vartotojai. Todėl mūsų testuotojai yra ekstremalūs vartotojai – aukštos kvalifikacijos instruktoriai kūno kultūros akademijoje Katovicuose ir Krokuvoje. Taigi, kompanijos produktai sukurti atlikus išsamius tyrimus ir bandymuus, kurie atitinka visus saugos standartus ir padėjo gauti prestižinius sertifikatus, pavyzdžiui, FIFA, ITTF.

 

Vartotojai šiandien gali rinktis iš didžiulio asortimento, apimančio kovos menų reikmenis, kamuolius, fitneso treniruoklius ir, netgi, sportinius drabužius, bei laisvalaikio prekes.

Atsiliepimai

Nėra atsiliepimų

Būk pirmas “SPOKEY EMPI APSAUGA BLAUZDOMS/PĖDOMS”

[ourbrands rows="1" colsnumber="6" style="carousel"]