YIN-YANG STANDARD JOGOS KILIMĖLIS (61CM X 183CM/4MM)

17.99 

Puikiai su grindimis sukimbantis kilimėlis, vienas populiariausių 4mm storio kilimėlių jogos praktikai atlikti.

išvalyti
Prekės kodas: N/A Categories: , , Tag:

Aprašymas

Jogos kilimėlis pagal standartą pagamintas iš didelio tankio, ilgai nenusidėvinčio porolono, sutvirtinto PES/stiklo skaidulų pluoštu. Šis jogos kilimėlis turi neslystantį paviršių, yra lankstus ir minkštas. Gamintojas garantuoja, kad kilimėlio būklė daugelį metų išliks nepriekaištinga. Kilimėliui suteiktas „Oeko-Tex Standard 100“ 1 eko klasės sertifikatas. Tai reiškia, kad kilimėlių gamybai naudojamos tokios medžiagos, kuriose nėra jokių kenksmingų medžiagų (atitinka standartą kūdikiams). Galima skalbti skalbimo mašinoje iki 40ºC.

Dydis: 60x183cm, 4 mm storis. Su susuktą kilimėlį juosiančiais, fiksuojančiais dirželiais. Spalva gali būti šviesiai mėlyna, tamsiai mėlyna, rožinė ir violetinė. 1,1 kg svoris

 

 

AKO YOGA Yin-yang – tai novatorišką darbą ir ekologiškų prekių gamybą propaguojanti įmonė, kuri Europoje jau tikrai nebe naujokė, net 40 metų patirties. Savo pasiūloje AKO turi daugiau nei 15, ekologiškos ir higieniškos, bei minkštų putų (PVC) medžiagos, kilimėlių jogai, pilatesui ar mankštai. Neslystantys, nesugeriantis nei skysčių, nei kvapo, visgi, patartina naudoti rankšluostį higiena palaikyti. Taip pat AKO gamina jogos plyteles, bei pagalvėles akims.

 

Tokie kilimėliai nekenksmingi ir netgi tinkami kūdikių mankštelėms atlikti.
Technikos pažanga ir aplinkos tvarumo derinimas – AKO YOGA produktų kūrimo filosofija.
Visi Yin Yang kilimėliai yra pagaminti Vokietijoje.

Papildoma informacija

Spalva

, , ,

Atsiliepimai

Nėra atsiliepimų

Būk pirmas “YIN-YANG STANDARD JOGOS KILIMĖLIS (61CM X 183CM/4MM)”

[ourbrands rows="1" colsnumber="6" style="carousel"]