INSPORTLINE EVA40 AEROBIKOS KILIMĖLIS

46.49 

INSPORTLINE EVA40 yra universalus kilimėlis įvairių tipų fitneso pratimams. Šis kilimėlis sudarytas iš keturių vienetų, kurie gali būti sujungti kartu atsižvelgiant į naudotojo poreikius. 4 dalys- 50×50 cm

Clear

Description

INSPORTLINE EVA40 yra universalus kilimėlis įvairių tipų fitneso pratimams. Šis kilimėlis sudarytas iš keturių vienetų, kurie gali būti sujungti kartu atsižvelgiant į naudotojo poreikius.

SAVYBĖS:

  • Medžiaga- 100 % polietilenas
  • Išmatavimai- 100x100x1 cm
  • 4 dalys- 50×50 cm
  • Galimybė sujungti visas dalis į vieną
  • Tankis- 40 kg/m3

 

Viena didžiausių įvairiausią sporto įrangą gaminančių kompanijų, kurios gali pasiūlyti tiek smulkius aerobikos ir fitneso įrenginius, bokso reikmenis, sportinę aprangą, tiek namų ir profesionalios serijos treniruoklius. Čekijoje įsikūrusi kompanija gamina tik Europos standartus atitinkančias prekes, kuriomis galima naudotis ne tik namuose, bet ir pilnai sukomplektuoti sporto salės reikmenis.

 

Naujausios technologijos ypatingai palietė kardio treniruoklių dizaino ir veikimo principus. Dabar, su inCondi sistema, leidžiančia naudoti savo išmanųjį telefoną, planšetę ar kitą įrenginį, palaikantį iOS 5.0, treniravimasis gali pavirsti malonumu.

Additional information

Spalva

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “INSPORTLINE EVA40 AEROBIKOS KILIMĖLIS”

[ourbrands rows="1" colsnumber="6" style="carousel"]