INSPORTLINE AERO AEROBIKOS KILIMĖLIS

19.99 

Aerobikos kilimėlis inSPORTline Aero yra labai lankstus ir patogus pratimams. Pagamintas iš 100% EPS, ekstruzinio polistireno, skirtas jogos pratimams ant grindų ir visų rūšių fitneso pratimams. Matmenys : 120 x 60 cm

išvalyti
Prekės kodas: 5298 Categories: , , , Tag:

Aprašymas

Aerobikos kilimėlis inSPORTline Aero yra labai lankstus ir patogus pratimams. Pagamintas iš 100% EPS, ekstruzinio polistireno, skirtas jogos pratimams ant grindų ir visų rūšių fitneso pratimams. Specialus 9 mm storio kilimėlis suteikia didelį komfortą, tinka sudėtingiausiems ir pasikartojantiems nuolatiniams pratimams. Kilimėlo inSPORTline Aero medžiaga yra labai patvari, nesugerianti vandens ir prakaito ir užtikrina ilgą tarnavimo laiką.

SAVYBĖS:
  • Tinka visiems pratimams ant grindų,
  • Dvi skyles su metalo ratlankais, pakabinimui,
  • Medžiaga : 100% EPS,ekstruzinio polistireno,
  • Matmenys : 120 x 60 cm,
  • Kilimėlio storis : 9 mm.

 

Viena didžiausių įvairiausią sporto įrangą gaminančių kompanijų, kurios gali pasiūlyti tiek smulkius aerobikos ir fitneso įrenginius, bokso reikmenis, sportinę aprangą, tiek namų ir profesionalios serijos treniruoklius. Čekijoje įsikūrusi kompanija gamina tik Europos standartus atitinkančias prekes, kuriomis galima naudotis ne tik namuose, bet ir pilnai sukomplektuoti sporto salės reikmenis.

 

Naujausios technologijos ypatingai palietė kardio treniruoklių dizaino ir veikimo principus. Dabar, su inCondi sistema, leidžiančia naudoti savo išmanųjį telefoną, planšetę ar kitą įrenginį, palaikantį iOS 5.0, treniravimasis gali pavirsti malonumu.

Papildoma informacija

Spalva

,

Atsiliepimai

Nėra atsiliepimų

Būk pirmas “INSPORTLINE AERO AEROBIKOS KILIMĖLIS”

[ourbrands rows="1" colsnumber="6" style="carousel"]