FitMax rinkinys masei

119.98 

Prekės kodas: 900 Categories: ,

Aprašymas

FitMax MASS ACTIVE 20 yra maistinių medžiagų derinys, kuris padeda didinti raumenų masę. Jo sudėtyje yra angliavandenių su skirtingu glikemijos indeksu, aukštos kokybės išrūgų baltymų izoliatų ir koncentratų su aminorūgštimis (BCAA), iš kurių viena svarbiausių sportinei veiklai yra glutaminas. Viena FitMax Mass Active 20 dozė aprūpina organizmą visais reikalaingais vitaminais ir mineralais. Produktas sukurtas sportininkams, trokštantiems greičiau padidinti raumenų masę bei papildyti kraujo ir raumenų glikogeną po sunkių ir ištvermės reikalaujančių treniruočių.
FitMax CREATINE Creapure yra maisto produktas, į kurio sudėtį įeina patentuotas, vienas švariausių pasaulyje kreatino monohidratas. Kreatinas, kaip energijos saugykla ir pernešėjas, skatina biochemines transformacijas, kurios ženkliai padidina treniruočių intensyvumą ir organizmo atsistatymą po fizinio krūvio.
FitMax BCAA Stack I + R-ALA tabletės, vienoje dozėje yra 4000 mg aminorūgščių su šakotosiomis šoninėmis grandinėmis, kurios riboja raumenų audinio irimą ir stiprina regeneraciją. Biologiškai aktyvi R-alfa lipoinės rūgšties forma ir vitaminas C panaikina oksidacinį stresą ir pagerina organizmo atsigavimą. Produkto poveikį stiprina jo sudėtyje esantys R-ALA ir vitaminas B6.
FitMax Flex fit kapsulės, į produkto sudėtį įeina gliukozamonino sulfatas 2KCl, chondroitino sulfatas, Boswellia Serrata ekstraktas, hialurono rūgštis ir vitaminas C. Produktas rekomenduojamas fiziškai aktyviems žmonėms.

[ourbrands rows="1" colsnumber="6" style="carousel"]