BERG FAVORIT INGROUND 380 BATUTAS (SPORT SERIES)

530.00 

BERG įleidžiamas į žemę batutas. 380 cm skersmens.

Prekės kodas: 35.12.47.02 Categories: , , Tag:

Aprašymas

Ar žinojai, kad šokinėjimas ant batuto greičiau sudegina kalorijas? BERG InGround Favorit batutas yra idealaus santykio tarp saugumo, patvarumo ir kainos pavyzdys. Šis batutas su unikalia karkaso konstrukcija yra tik 20 cm nuo žemės paviršiaus.
Šį batutą galima įsigyti 270, 330, 380 ir 430 cm skersmens.

BERG Aptarnavimas ir garantija
BERG reiškia kokybę. Kartu su kelių metų garantiją mūsų produktams. BERG produktai garantuoja gerą laiko praleidimo būdą, kartais net ateities kartoms. Nuo pat pirmųjų žingsnių prieš pasiekiant rinką, gaminys yra testuojamas tarptautinių bandymo agentūrų. Kiekvienoje BERG produkto pakuotėje rasite platų aprašymą bei instrukcijas, kaip naudoti produktą.

Vis dėlto laikui bėgant kai kurie komponentai gali susidėvėti. Šias dalis lengvai surasime ir pristatysime jums. BERG suteikia garantija, kad praėjus penkeriems metams po pirkimo jums bus galimybė užsisakyti batuto komponentus.

Garantija

Kiekvieno produkto garantinis laikotarpis yra aiškiai nurodytas ant BERG produkto pakuotės. Garantinis laikotarpis svyruoja nuo dviejų iki dešimties metų.

Kažkas sugedo garantiniu laikotarpiu?

Kuo greičiau kreipkitės į artimiausius tarpininkus, turėkite pirkimo kvitą su savimi. Jums BERG atstovai suteiks reikiamos informacijos bei padės gauti reikiamas dalis ar komponentus.

Kažkas neveikia, bet garantinis laikotarpis jau pasibaigęs

Jokiu problemu! Užsukite pas BERG atstovus ir jums užsakys reikiamas dalis. Daugelis jų galėsite pasikeisti nesunkiai patys. Ar norite, kad tai padarytų specialistas? Tada palite spręsti BERG atstovams.

Savybės:

Diametras: 380 cm

Spalva: žalia

Spyruoklių skaičius: 80 vnt

Batuto aukštis: 20 cm

Maksimalus atlaikomas svoris: 550 kg

Maksimalus šokinėtojo svoris: 110 kg

Apsauginio krašto plotis: 10/20 mm

Apsauginio krašto ilgis: 380 mm

Spyruoklės: Goldspring+

Garantija : 2 metai

Atsiliepimai

Nėra atsiliepimų

Būk pirmas “BERG FAVORIT INGROUND 380 BATUTAS (SPORT SERIES)”

[ourbrands rows="1" colsnumber="6" style="carousel"]